таг: Арената“

ЛШ: Кил е вториот финалист, Манасков ќе игра за бронзата!

0
Вечерва во „Ланксес Арената“ во Келн го дознавме и вториот финалист во Лигата на шампионите (сезона 2019/2020), по две одиграни продолженија Кил...