таг: Амбра

ФОТО | Дури и Харви Вајнстин и Берлускони би ѝ простиле...

0
Италијанската манекенка Амбра Гутиерез (28) беше фотографирана на плажа во Мајами, а по тој повод беше облечена во многу интересно бикини. ...