таг: актерки

Нов скандал во филмската индустрија: Актерките од „Бафи, убиец на вампири“...

0
Неколку актерки што играа во телевизиската серија „Бафи, убиец на вампири“ јавно ја поддржаа колешката Каризма Карпентер, која јавно објави дека креаторот...

Актерката позната како Хурем Султан сподели фотографии со двете ќерки

0
Една од најпознатите турски актерки која ја толкуваше улогата на Хурем Султан во серијата „Сулејман Величествениот“, Мерјем Узерл неодамна стана мајка по...

Џенифер Анистон се врати на сет: Актерката среќна поради снимањето на...

0
Една од омилените холивудски актерки, Џенифер Анистон, со нетрпение го дочека враќањето на работа, како и почетокот на снимањето на новите...