Пејачката и нејзиното момче уживаат на Копаоник, а друштво им прави и малата Искра, ќерката на Богдан од неговиот прв брак со Зорана, позната како моменталната девојка на Саша Ковачевиќ.

Пејачката Цеца Ражнатовиќ веќе неколку месеци е во врска со угостителот Богдан Срејовиќ. Двајцата уживаат на Копаоник, а својата нова заедничка фотографија Богдан ја објави на својот инстаграм – профил.

Instagram
Instagram

„Екипа“, напиша Богдан под фотографијата.

Имено, Цеца и Богдан поминуваат квалитетно време сами, но и друштво на блиски пријатели.