Водителката Лила Филиповска за магазинот „Убавина и здравје“ проговори за тешките моменти кои ги преживеала и за операцијата на дојката во Истанбул. Таа објави дека сега е здрава и оти не потклекнала во ни еден момент и оти со дренови се шетала низ градот со нејзината пријателка.

Операцијата траеше 5 часа и помина успешно. И додека некои мислеа дека во Истанбул сум на шопинг, јас бев на операција. Иако, морам да ви кажам, неколку дена по операцијата морав да чекам да ми ги извадат дреновите, но јас не лежев туку шетав низ Истанбул со другарка ми и со три дрена во џебовите.

Повеќе читајте на „Убавина и здравје“

Republika.mk – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.