Нашата пејачка Антониа Гиговска на социјалните мрежи сподели фотографија и неколку „стори“ објави каде позира во хеланки кои ја оцртуваат нејзината форма. Од фотографиите може да се види дека Гиговска изминатиот период работела на себе и си го довела својот изглед речиси до совршенство.

Instagram

Нејзината фотографија каде позира во овие тесни хеланки во окер боја за кратко време собра скоро 10.000 лајкови.