таг: „Трката“

Cтомачниот вирус, голема препрека за светскиот шампион во Саудиска Арабија

0
Пристигнувањето на Макс Ферстапен на трката за ГН на Саудиска Арабија во Формула 1 е...

Само две понуди остануваат во игра да го купат Манчестер Јунајтед

0
„Трката“ за купување на Манчестер јунајтед влегува во втората фаза со две прифатени понуди –...