таг: stretches

Мануел Нојер, почна со тимски тренинзи

0
Голманот на Баерн Минхен, Мануел Нојер, почна со тимски тренинзи. Германскиот репрезентативец ја...

Серхио Рамос: Тој е најдобриот играч во историјата на фудбалот

0
Откако 15 години играше против Лионел Меси, Серхио Рамос изненади со интервјуто за ТВ ПСЖ....

Баерн Минхен брзо најде замена за Мануел Нојер

0
Баерн Минхен го смета Александар Нубел за можен наследник на Мануел Нојер. Фудбалерот во сопственост...

ПСЖ против Реал Мадрид без Серхио Рамос

0
Дефанзивецот на ПСЖ, Серхио Рамос се очекува да отсуствува на натпреварот против Реал Мадрид во...