таг: start

Мегваер го напушта Ман. Јунајтед и ќе игра во Лигата на...

0
Скапо платениот Хари Мегваер ќе го напушти Манчестер јунајтед. Поранешниот играч на Лестер,...

Реал сака да го купи Кварацхелија, кој има клаузула од 150...

0
Шпанскиот гигант Реал Мадрид е заинтересирани за играчот на Наполи и грузиски репрезентативец Квича Кварацхелија,...

Газдата на Наполи, одлучил да ги намали платите

0
Сопственикот на Наполи, Аурелио Де Лаурентис, донел одлука според која максималната плата што еден фудбалер...

Кирјос се откажа од Австралија Опен, поради повреда

0
Самиот старт на Австралија Опен донесе уште еден проблем за организаторите, откако најдобриот домашен тенисер, Ник Кирјос,...

Проблеми за Наполи, Кварацхелија го пропушти последниот тренинг

0
Грузискиот интернационалец Kвича Кварацхелија го пропушти тренингот на Наполи, што му предизвикува дополнителни главоболки на...