таг: stands

Познати се можните двојки во плеј – офот во Лигата на...

0
Познати се можните двојки во плеј – офот во Лигата на Шампионите, тоа...

„Ел Класико“ никогаш не е пријателски натпревар

0
Барселона го победи Реал Мадрид со 3:0 во пријателскиот натпревар одигран синоќа во...

Бетис ги решава финансиските проблеми на Барселона?!

0
Шпанскиот прволигаш Бетис не е во најдобра финансиска ситуација, како и многу шпански...

Kолку финансиски ќе го чини Меси суспензијата од ПСЖ?

0
Екипата на ПСЖ го суспендира Лионел Меси затоа што Аргентинецот замина во Саудиска...

Откриен е говорот на Анчелоти, со кои ги мотивираше играчите

0
Пред неколку дена Реал Мадрид во најдобар можен стил се пласираше во финалето...

ПСЖ ја достави понудата, Меси одлучува за се

0
Лионел Меси се уште не одлучил каде ќе игра следната сезона. Додека навивачите...

ПСЖ-Меси, преговорите се ставени во мирување

0
ПСЖ се уште не постигнале договор со Лионел Меси. Дел од француските медиуми...

Лионел Меси ја одбил првата понуда на ПСЖ

0
Лионел Меси ја одбил првата понуда на ПСЖ за продолжување на договорот, пишуваат...

Аргентински фармер направи лик на Меси со пченка на огромно поле

0
Аргентинскиот фармер Максимилијано Спинаце во чест на „иконата“ на Аргентина, Лео Меси решил да му...

Леброн Џејмс за прв пат ја почнува сезоната со четири порази

0
Лос Анџелес Лејкерс очигледно се еден од најслабите тимови во НБА-лигата сезонава иако имаа ѕвезден...