таг: smiles

Белингам сака до игра во Реал Мадрид и во клуб со...

0
Реал Мадрид подготвува мала реконструкција во редот за врска. Главни играчи во овој...

Вкупно 22,23 милиони луѓе биле во салите на НБА натпреварите

0
Најсилната кошаркарска лига на светот НБА се пофали со нов рекорд на посетеност,...

Џуд Белингем, најскапиот играч во Бундеслигата

0
Специјализираниот портaл за фудбалски трансфери „Трансфермаркт“, ги ажурираше пазарните вредности на фудбалерите. ...

Суарез продолжува да блеска во дресот на бразилски Гремио

0
Уругвајскиот фудбалер Луис Суарез продолжува да блеска во дресот на бразилски Гремио. Во натпреварот од...

Преодниот рок започна со трејд меѓу Вашингтон и Лејкерс

0
Преодниот рок во НБА лигата започна со трејдот што го направија Вашингтон Визардс и ЛА...

Бостон Селтик, купува акции во клубот од Серија А

0
Антонио Перкаси, претседателот на тимот од Серија А, Аталанта, продаде дел од своите инвестиции во...