таг: Skriniar

Здравствената состојба на Шкриниар, е проблематична

0
Дефанзивецот на Интер, Милан Шкриниар, отпадна од плановите на селекторот на Словачка за...

Интер не дозволува Шкриниар да оди во Париз

0
Париз Сен Жермен уште еднаш доби „не“ од Интер за понудата да го доведе Милан...

Интер со 2 опции кои би можеле да бидат замена за...

0
Интер очигледно веќе го прифати фактот дека ќе го загуби дефанзивецот Милан Шкриниар кој е...