таг: sits

Уапсен светскиoт боксерски шампион, носел пиштол во автомобилот

0
Поранешниот светски боксерски шампион во тешка категорија Деонтеј Вајлдер е уапсен во Лос...

Екс селекторот на Данска, седна на клупата на Исланд

0
Поранешниот селектор на данската репрезентација Аге Хареjде ja презеде селекцијата на Исланд, соопшти...