таг: session

ПСЖ и дефинитивно е пред договор co Нагелсман

0
ПСЖ и дефинитивно е пред договор со ново тренерско име. Нов тренер на...

“Саудиската лига станува се посилна, следната година ќе биде уште подобрa”

0
Напаѓачот на Ал Наср, Кристијано Роналдо, верува дека шампионатот на Саудиска Арабија многу...

Мануел Нојер, почна со тимски тренинзи

0
Голманот на Баерн Минхен, Мануел Нојер, почна со тимски тренинзи. Германскиот репрезентативец ја...

Саудијците планираат да донесат уште 50 други звучни имиња

0
Арапите, после Кристијано Роналдо планираат да донесат уште 50 други звучни имиња за...

Вирусна инфекција ја покоси репрезентацијата на Холандија

0
Петмина играчи отпаднаа од сисокот на селекторот Роналд Куман. На стартот на квалификациите...

Роналдо: Во тешките периоди, најдобро се гледа кој е од твоја...

0
Кристијано Роналдо признава дека поминал низ најтешкиот период во кариерата при враќањето во...

Бензема: Ја напишав мојата приказна, а нашата завршува тука

0
Најдобриот фудбалер за 2022 година, Карим Бензема реши да се повлече од националниот тим со...

Дидие Дешамп: Мароко има способност добро да се брани

0
Селекторот на Франција, Дидие Дешамп, пред вечерашниот полуфинален натпревар против Мароко на Светското првенство во...

Тите: Максимална почит кон Хрватска, тие се светски вицешампиони

0
Селекторот на бразилската фудбалска репрезентација, Тите, во пресрет на четвртфиналниот натпревар на Светското првенство против...

Шпанските медиуми: Роналдо не се враќа во Реал Мадрид

0
Според „АС“, Кристијано Роналдо нема да се врати во Реал Мадрид, Португалскиот ас минатата недела...