таг: роверс

Седлоски: Шамрок ги казни сите наши грешки

0
Македонскиот првак Шкупи загуби од Шамрок Роверс и на реваншот во Скопје и е елиминиран од Лигата...

Седлоски пред реваншот со Шамрок: Мораме да победиме

0
Фудбалерите на Шкупи, утре ќе го пречекаат Шамрок роверс, во реванш натпреварот од третата квалификациска рунда за...