таг: Roma’s

Баерн Минхен влегува во траката за данецот Хојлунд

0
Челниците на Баерн Минхен се решени да сторат се за да дојдат до...

Турскиот клуб ќе го купи Заниоло за 20 милиони

0
Николо Заниоло до крајот на денот треба да потпише договор со Галатасарај. Турскиот клуб ќе...

Галатасарај е во напредни преговори со Рома

0
Николо Заниоло e непожелен во Рома и тој речиси сигурно кариерата ќе ја продолжи во...

Милан, испрати богата понуда за Николо Заниоло

0
Според италијанските медиуми, голема е веројатноста Николо Заниоло до крајот на предониот рок да се...

По зголемениот интерес, Рома му одреди цена на Заниоло

0
Според медиумите во Италија, тимот на Рома можеби е подготвен да го продаде Николо Заниоло...