таг: Рафиња

Рафиња: Ја сакам само Барселона, никогаш не би играл за Реал

0
Бразилскиот репрезентативец во редовите на Барселона, Рафиња, им изјави на шпанските новинари дека не постои ниту најмала...

Рафиња: Подготвивме 10 различни прослави за постигнатите голови

0
Бразилскиот напаѓач Рафиња, кој игра во Ла Лига со тимот на Барселона, покажа дека неговите соиграчи подготвиле...