таг: Престижните

Марка: Повторно се загубивме во додавањата, без удар кон голот

0
Престижните шпански спортски медиуми жестоко ја критикуваат репрезентацијата по елиминацијата од Мундијалот во Катар. Мароко во пенал-рулетот ја елиминираше Шпанија. По 120 минути...