таг: поставил

Доколку сака да остане во Барселона, Јасикевичиус мора да ја освои...

0
Кошаркарскиот клуб Барселона му поставил ултиматум на тренерот на тимот, Шарунас Јасикевичиус. Според медиумите, Литванецот ќе ја...