таг: непосакувано

Несреќен „кам-бек“: Погба веднаш се повреди, го пропушта стартот на Серија...

0
Пол Погба во втората етапа во Јувентус започна непосакувано. Французинот на последниот тренинг доживеал тешка повреда поради...