таг: немаа

Морент со трипл-дабл го растури Лос Анџелес Лејкерс

0
ЛА Лејкерс без Леброн Џејмс немаа никакви шанси за победа во дуелот со Мемфис и Морент. Мемфис славеа со 121:109, а Морент забележа...