fbpx

таг: „мечот

РФМ, го најави и потврди „мечот на деценијата“ на 3 јануари

0
Ракометната федерација на Македонија го најави „мечот на деценијата“, во кој ќе се сретнат ракометните ветерани и актуелните репрезентативци. Натпреварот е закажан за трети...