таг: Massimiliano

Алегри жестоко ги критикуваше фудбалерите после поразот против Монца

0
Тренерот на Јувентус, Масимилијано Алегри, жестоко ги критикуваше фудбалерите за играта во изненадувачкиот пораз од...