таг: Manuel

Бетис ги решава финансиските проблеми на Барселона?!

0
Шпанскиот прволигаш Бетис не е во најдобра финансиска ситуација, како и многу шпански...

Мануел Нојер, почна со тимски тренинзи

0
Голманот на Баерн Минхен, Мануел Нојер, почна со тимски тренинзи. Германскиот репрезентативец ја...

Јан Зомер е замената на Нојер на голот на Бајерн Минхен

0
34-годишниот швајцарски голман Јан Зомер ќе го замени Мануел Нојер (повреден) во Баерн Минхен. Веста денеска ја...

Баерн Минхен брзо најде замена за Мануел Нојер

0
Баерн Минхен го смета Александар Нубел за можен наследник на Мануел Нојер. Фудбалерот во сопственост...

Нојер нема да брани против Хофенхајм и Барселона?

0
Мануел Нојер, нема да може да игра на претстојниот меч со Хофенхајм бидејќи болките во рамото се уште не се целосно смирени. Ова...

Голем шок за Баерн, долга пауза за Мануел Нојер

0
Голманот на Баерн Минхен, Манyeл Нојер е опериран. Германскиот голман денеска успешно ја мина операцијата...