таг: making

Вкупно 22,23 милиони луѓе биле во салите на НБА натпреварите

0
Најсилната кошаркарска лига на светот НБА се пофали со нов рекорд на посетеност,...

Лејкерси и без Леброн Џејмс го срушија шампионот

0
Кошаркарите на Лос Анџелес Лејкерси одиграа маестрално и славеа против Голден Стејт Вориорс...