таг: Mлади

Украина нема да ги бојкотира квалификациите за ЕВРО 2024

0
Министерството за Mлади и Cпорт на Украина на 14 април им забрани на спортистите и...

АМС, повторно нула денари за ФФМ

0
Агенцијата за Mлади и Спорт го објави списокот на добитници на годишните ваучери за помош на федерациите...