таг: Leonard

Втор пораз за Голден Стејт, Филаделфија пак подобра од Бруклин Нетс

0
Сакраменто и Филаделфија и вторпат ја искористија предноста на домашен терен и дојдоа...

Клиперс подобар од Голден Стејт, петти натпревар со 30 поени за...

0
Стеф Кари и Џоел Ембид ја обележаа изминатата ноќ во НБА лигата. Кари...