таг: leaves

Солскјер е еден од најсериозните кандидати за познатиот белгиски клуб

0
Норвешкиот стратег Оле Гунар Солскјер е еден од најсериозните кандидати за нов тренер...

Cензација кај дамите во Мелбурн, крај за втората фаворитка

0
Втората фаворитка и носителка на турнирот Австралијан Опен, Онс Жабер, ги заврши настапите во раната...

Ањели: Hе може само еден човек да е виновник, целиот тим...

0
Јувентус шокантно загуби од Макаби Хаифа (2-0) во Израел, но и покрај тоа Масимилијано Алегри...

Ливерпул без Луис Дијаз, од шест до осум недели!

0
Напаѓачот на Ливерпул, Луис Дијаз, ќе биде надвор од терените од шест до осум недели...