fbpx

таг: „Кросовер“

Евролигата сака промени по стилот на НБА

0
Маршал Гликман, извршен директор на Евролигата, во подкастот „Кросовер“, чиј автор е поранешниот американски кошаркар со литванско потекло, Џо Арлаукас, кој играше за...