таг: Karolina

Сабаленка и Рибакина во финалето на Индијан Велс

0
Арина Сабаленка и Елена Рибакина ќе се борат за трофејот на Мастерсот во...

Полуфинале, дуели на тенисерки од Источна Европа

0
Магда Линет ќе игра против Арина Сабаленка, додека Елена Рибакина ќе ги одмери силите со...