таг: Jules

За 90 млн евра, Жил Кунде може да замине од Барселона

0
Жил Кунде може да замине доколку во Барселона пристигне понуда од 90 милиони...

Кунде одби 60 милиони евра од Ла Лига, за да замине...

0
Средниот бек на Севиља, Жил Кунде е еден од најбараните играчи на пазарот. Сепак, се...