таг: Jude

Белингам сака до игра во Реал Мадрид и во клуб со...

0
Реал Мадрид подготвува мала реконструкција во редот за врска. Главни играчи во овој...

Џуд Белингем, најскапиот играч во Бундеслигата

0
Специјализираниот портaл за фудбалски трансфери „Трансфермаркт“, ги ажурираше пазарните вредности на фудбалерите. ...