таг: Jadon

Барcелона против “Црвени Ѓаволи”, Рома со Салзбург

0
Барселона ќе се сретне со Манчестер Јунајтед на првиот чекор од нокаут фазата во Лигата...

Кристијано Роналдо во јануари доаѓа во Милано?

0
Кристијано Роналдо најверојатно на зима ја заврши својата епизода во Манчестер Јунајтед. Португалецот во јануари...

Роналдо ќе му ја врачи „Златната топка“ на најдобриот стрелец?

0
Петкратниот добитник на „Златната топка“, Кристијано Роналдо, ќе присуствува на овогодинешната церемонија на доделување, тврди...

Кристијано Роналдо ,,сака“ трансфер во Интер Мајами?

0
Ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо, е заинтересиран за преселба во американскиот клуб Интер Мајами,...