таг: избрал

Мбапе: Ме нарекоа мајмун, сакав да ја напуштам француската репрезентација

0
Поминуваат месеци и повторно се појавуваат вести зошто Килијан избрал да остане во ПСЖ наместо да потпише за Реал Мадрид. Улогата на Емануел...