таг: introduced

Cпортскиот директор Жорди Кројф си замина од Барселона

0
Барселона ќе бара нов спортски директор, откако Жорди Кројф ќе си замине од...

Баркли: Заработуваат по 70 милиони, а не можат да играт 3-4...

0
Легендарниот кошаркар Чарлс Баркли жестоко го критикуваше се новиот тренд екипите да им...

Ботас: Не знам зошто ФИА сака да не контролира

0
Валтери Ботас, асот на Алфа Ромео во Формула 1 ја коментираше одлуката на ФИА да...