таг: injuring

Ањели: Hе може само еден човек да е виновник, целиот тим...

0
Јувентус шокантно загуби од Макаби Хаифа (2-0) во Израел, но и покрај тоа Масимилијано Алегри...

Ливерпул без Луис Дијаз, од шест до осум недели!

0
Напаѓачот на Ливерпул, Луис Дијаз, ќе биде надвор од терените од шест до осум недели...