таг: Infantino

Шеикот Ал Тани,  му нуди 100 млн евра на Меси за...

0
Емирот на Катар, шеикот Тим бин Хамад Ал Тани, кој стои зад катарскиот обид да...

Роналдо го знае името на новиот селектор на Бразил

0
Во овој момент Бразил е во потрага по нов селектор. Новинарите го запрашаа и Роналдо...