таг: hand

Три освоени титули би донеле 330 млн евра во каса на...

0
Манчестер Cити се уште се во игра за три трофеи оваа сезона. Пеп...

Рио Фердинанд: Ако играв јас, ќе го ставев Халанд в џеб

0
Манчестер Сити игра во неверојатна форма оваа сезона. „Граѓаните“ го добија последниот дерби...