fbpx

таг: „Goalcom“

Според читателите на Goal.com Меси е играч на годината

0
Престижниот спортски портал „Goal.com“ го претстави рангирањето на најдобрите фудбалери за 2021 година. Според резултатите од гласањето, во кое учествуваа повеќе од...