таг: Galtier

Доби огромен број на закани, cемејството на Галтие e под заштита...

0
Семејството на тренерот на Пари Сен-Жермен, Кристоф Галтие е под заштита на телохранители...

Галтие со 16 годишниот Емери против Баерн?!

0
Во првиот натпревар од осминафиналето на Лигата на шампионите, ПСЖ вечерва на „Паркот на принцовите“,...

Галтие: Mора да признаеме дека бевме поразени од одлична екипa

0
Тренерот на Пари Сен Жермен, Кристоф Галтие, беше многу разочаран од елиминацијата на тимот во...