таг: Формата

Ред Бул обвинува за плагијат, ФИА: Нема ништо спорно кај Астон...

0
Формата и перформансите на Астон Мартин во текот на првиот викенд во сезоната, изненадија многумина, исклучок се Ред Бул, кои го обвинија „зелениот“...