таг: Filip

Адетокумбо и Форсберг, косопственици на фудбалскиот

0
Кошаркарот на Милвоки Бакс, Јанис Адетокумбо и шведскиот хокеар Филип Форсберг станаа косопственици на фудбалскиот...

Натпреварот против Мароко, патоказ за 27 или 29 позиција

0
Македонските ракометари ќе играат против Мароко меч кој ќе биде патоказ дали ќе се бориме...