таг: fights

“Само еден дефанзивец може да го сопре Килиан Мбапе”

0
Ако се оди според планот и бидат оправдани фаворитските улоги, Аргентина во четвртфиналето би требало...

Френки Де Јонг, заминува од Барселона во јануари?!

0
Холандскиот фудбалер, Френки Де Јонг,  изминатово лето имаше огромни понуди од Манчестер јунајтед и Челси...

Џеко: Не кaзнија за нашите не искористени шанси

0
Центарфорот Един Џеко чувствува дека Интер заминува со кренати глави по поразот од Ливерпул со...