таг: Fernandez

Енцо Фернандез во Челси за рекордни 120 млн евра

0
Иако во текот на денот постоеја сомнежи дека Челси ќе успеат да го добијат потписот...

Европските гиганти го посакуваат играчот од средниот ред на Бенфика

0
Манчестер Jунајтед и Барселона се заинтересирани за 21-годишниот играч од средниот ред на Бенфика, Енцо...