таг: Ferland

Реал Мадрид реши летово да го продаде Ферлан Менди

0
Реал Мадрид реши летово да го продаде Ферлан Менди кој во 2019 година...

Медиумите во Шпанија: Реал ќе го продаде Ферлан Менди

0
Реал Мадрид во летниот преоден рок ќе се обиде да го продаде левиот...