таг: Енцо

Хаос во Португалија, Фернандез сака итен трансфер во Лондон

0
Односот меѓу клубот од Бенфика и аргентинскиот играч за врска, Енцо Фернандез e сосема влошен. Фудбалерот без дозвола од својот клуб замина во...