таг: court

Пипен: Мајкл Џордан беше ужасен играч

0
Скоти Пипен три години е емотивно повреден од начинот на кој беше прикажан...

Леброн Џејмс за прв пат ја почнува сезоната со четири порази

0
Лос Анџелес Лејкерс очигледно се еден од најслабите тимови во НБА-лигата сезонава иако имаа ѕвезден...