таг: Conte

На местото на Антонио Конте, доаѓа млад германски тренер

0
„Скај спортс“, објави дека претседателот на Тотенхем сакал да го доведе Нагелсман во 2019 година, кога Маурисио...

Конте се враќа во Италија и ќе седне на клупата на...

0
Антонио Конте ќе се врати во Италија каде би можел да ја преземе...