fbpx

таг: четвртфинале

Надал го „издаде“ Федерер: Ова е мојот најголем ривал во кариерата

0
Рафаел Надал и Новак Ѓоковиќ се соочија само еднаш (четвртфинале на Ролан Гарос, победи шпанецот), бидејќи најчесто...