таг: Chelsea’s

Зијеш, најголемиот губитник во зимскиот преоден рок

0
Мароканецот договори личните услови со ПСЖ, во Париз чекаше Челзи да ги испрати потпишаните сите...

25 милиони евра од трансферот на Мудрик, одат за борците на...

0
Украинскиот клуб Шахтјор Доњецк ќе донира 25 милиони долари од трансферната сума за Михаило Мудрик,...

Решена судбината на Мората, еве кај ќе игра

0
Според ,,Марка,, решена е иднината на Алваро Мората во Јувентус. Црно-белиот клуб конечно нема да...